CEREAS SMLUVNÍ PARTNER AK SLANÝ - VYDAVATEL MAGAZÍNU FULL DAY
 NABÍZÍME:
 - Reklamní banner 3x1m na stadionu ploché dráhy při závodech extraligy 
 - Reklama na mantinelech, dečky, vesty, oblečení, motorky, auta
 - Reklama v magazínu FULL DAY, Vydavatel měsíčníku CEREÁSEK, ONLINE TV
 - Kompletní grafické zpracování, tisky - kompletní servis

-        

-     

-          

-    

 

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ


BANNER ZIVE VYSILANI 
Živé vysílání závodů SPEEDWAY EXTRALIGA SLANÝ
Tým CEREAS TV live  zdraví všechny příznivce ploché dráhy.
 

Zveme Vás na přímý videopřenos extraligy 30. 8. 2017 od 17 hodin prostřednictvím internetu.
Pořadem Vás bude doprovázet moderátor Jiří Hejtík.


ZÁZNAM PŘÍMÉHO PŘENOSU

Záznam 1. přímého videopřenosu extraligy prostřednictvím internetu.
Pořadem doprovázel moderátor Jiří Hejtík.


ZÁZNAM PŘÍMÉHO PŘENOSU
 
 
Pro letošní sezónu připravujeme novinku ve vysílání extraligy na ploché dráze družstev živě prostřednictvím internetu.
 
Začínáme závodem 7. 6. ve Slaném. Podle ohlasu a zájmu ze strany příznivců a partnerů závody případně další.
Tento rok bychom rádi otestovali veškeré možnosti, dostaly přenos do co nejlepší kvality a na základě získaných zkušeností odvysílaly příští rok závody třeba již od zimní ledové ploché dráhy.
CEREAS se dohodl na spolupráci se společnosti APO - MULTICAM s.r.o., který vlastní mimo jiné práva na vysílání extraligy MMČR družstev a umožnil nám internetový přenos zahájit.
Co je naším cílem? Živé vysílání by mělo sloužit v hlavním bodě propagaci ploché dráhy jako takové a umožnit příznivcům, kteří nemají šanci se dostat na závod v daný den, aby mohli v přímém přenosu nebo ze záznamu svůj oblíbený sport vidět.  Není cílem ubírat ze stadionu fanoušky, ale naopak jim tento krásný sport vrátit do paměti, aby při dalším závodě, který pořádá jeho oblíbený klub, neváhal a s radostí si šel závod užít přímo na stadion.  
Všechny kluby potřebují pro své partnery zviditelnění a my jim touto cestou formou spolupráce další možný reklamní prostor nabízíme.
Rok 2017 bude zkušební, ale vysílat ho od prvního závodu budeme v co největší kvalitě a se vším, co k živému vysílání patří. O komentář k závodu se postarají pánové Jiří Hejtík a Roman Hájek.  Jelikož oba moderují při závodech extraligy, v živém vysílání se objeví vždy ten, kdo je volný a ve svém plánu má volno. Ve Slaném začne moderovat pan Hejtík.  
Nepřijdete o rozhovory s jezdci, manažery, funkcionáři, kteří se kolem ploché dráhy pohybují, a samozřejmě budete dostávat informace, kde a kdy se jaký závod v ČR koná a který stadion můžete navštívit.
První testovací závod budeme vysílat ze Slaného, Memoriál Antonína Vildeho, který se bude vysílat zkušebně, budeme se snažit o vyladění přenosu k dokonalosti.
Živé přenosy budou ZDARMA  a první přímý přenos bude k vidění 7. 6. 2017 od 18 hodin ze stadionu ve Slaném.  
Přenos budete mít možnost sledovat prostřednictvím webů www.cereas.cz www.speedwaya-z.cz a případně prostřednictvím dalších odkazů k vysílání živě a ze záznamu, o kterých Vás budeme informovat. Po určité době bude pak závod možné vidět zdarma na youtube.com a ve spolupráci s vlastníkem práv společností APO – MULTICAM i prostřednictvím TOP zpracovaného záznamu od SPEEDWAY PRO TV na www.ceskymotorsport.tv aj.
Samotné natáčení bude zajišťovat firma na 3-4 kamery  www.Husnik-Video.cz.
Vše je ve finální fázi příprav a nezbývá si přát nic jiného, než že všechna konečná jednání dopadnou dobře a zkušební vysílání v letošním roce se pro Vás stane atraktivním a příštím rokem odvysíláme závodů mnohem více.
 
Zdravíme všechny příznivce ploché dráhy a přejeme skvělou sportovní podívanou.
 
Jiří Čermák
Jednatel společnosti
CEREAS, s.r.o.